Čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker
Itálie
čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker

Bungalovy Itálie

Ubytování v kempu Spinnaker

CK Sana poskytuje ubytování v šestimístných bungalovech přímo v areálu čtyřhvězdičkového kempu. Bungalovy jsou ve třech kategoriích: A – B – ELITE.

 • V bungalovech je zdarma přístup k internetu a také sledování českých, slovenských i mezinárodních televizních programů na LCD televizorech.
 • Bungalovy jsou situačně položeny tři minuty od moře.
 • Pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře. Všechny bungalovy jsou vybaveny kompletním zázemím včetně vařiče a ledničky.
  Bungalov A Bungalov B Bungalov Elite
umyvadlo ANO ANO ANO
WC ANO NE ANO
sprcha ANO NE ANO
kuchyňský kout ANO ANO ANO
klimatizace NE NE ANO
internet ANO ANO ANO
TV s českými programy ANO ANO ANO
vařič ANO ANO ANO
lednička ANO ANO ANO

Bungalov A

šestimístný bungalov s kompletním zázemím včetně sociálního zařízení (umyvadlo, sprcha, WC). (více fotek naleznete na stránce Foto a video)

Kategorie B

šestimístný bungalov s kompletním vybavením bez sociálního zázemí (k dispozici bezplatné sociální zařízení kempu v bezprostřední blízkosti bungalovu). (více fotek naleznete na stránce Foto a video)

Kategorie Elite

šestimístný bungalov s kompletním zázemím včetně sociálního zařízení a klimatizace. (více fotek naleznete na stránce Foto a video)

Nástup na ubytování:

 • začátek - sobota 14.00h
 • konec - sobota 9.00h

Kauce:

vratná kauce 30 euro za řádně uklizený a nepoškozený bungalov (platí se na místě)

Parkování:

Vašeho vozidla je za poplatek 500 Kč zajištěno v těsné blízkosti bungalovu.

Kemp

Ck Sana již od roku 1990 nabízí ve spojení se čtyřhvězdičkovým kempem prožití jak aktivní, tak i relaxační dovolené pro jednotlivce, celé rodiny i kolektivy. Staňte se i Vy součástí úžasné italské atmosféry, která na Vás dýchne na každém kroku Palmové riviéry.

Čtyřhvězdičkový kemp se nachází přímo na pláži Jaderského moře.  Má největší možné ohodnocení kvality poskytovaných služeb v oblasti cestovního ruchu. Kemp s kompletním zázemím včetně bazénu a tobogánu nabízí úžasný relax doplněný atmosférou šumícího průzračného moře. V blízkosti  se nachází železniční trať, která vede po celém pobřeží Itálie.

K dispozici Vám je

 • fotbalové hřiště
 • tenisové kurty
 • beach volejbal kurt
 • minigolf.

Každý den se o Vás starají profesionální trenéři

 • jógy
 • aerobiku
 • vodního aerobiku
 • strečinku.

Vaše děti se během pobytu vyskotačí v připravených dětských programech pod dohledem zkušených italských animátorů.

Večer jsou pro Vás připraveny kulturní akce v pravém italském stylu. Součástí kempu je klasická italská restaurace, která nabízí skvělé mořské speciality a kvalitní italské víno z nedalekých prosluněných vinic. V kempu je možnost zakoupit točené pivo a limo za české koruny.

Kemp je připraven i na návštěvu Vašich psích mazlíčků, které si můžete vzít s sebou a to bez jakéhokoliv poplatku!!!!  Samostatný prostor na venčení je samozřejmostí, pouze pláž pro pejsky je za poplatek.

Palmová riviéra patří mezi nejoblíbenější destinace na italském jaderském pobřežíČisté azurové moře, dobře dostupné oblázkové a písčité pláže, všudypřítomné oleandry a palmy, kterých zde najdete téměř 8 tisíc. Stejně tak jako celá Itálie, je i tato oblast poseta vinohrady a olivovými háji. Víno z místních vinohradů je možno zakoupit za zajímavé ceny i přímo v kempu Spinnaker.

Městečko Porto San Giorgio je malebné místo na břehu Jaderského moře. Je vyhlášené svými typickými křivolakými uličkami s obchůdky a restauracemi. Idylická procházka malebnými ulicemi nebo podél pulzujícího přístaviště, korunovaná skvělým gurmánským zážitkem, je tak na dosah.

Mezi našimi klienty jsou také velmi oblíbené a vyhledávané pravidelné trhy. Nabídka zboží je opravdu široká a návštěva zde je příjemným zpestřením pobytu.

V historii tvořilo Porto San Giorgio samostatný přístav pro město Fermo. Samotné Fermo, vzdálené pouze 9 km od kempu a dostupné i veřejnou dopravou, je zajímavým místem protkaným historickými památkami i moderní současností.

Za zmínku jistě stojí katedrála s mramorovou gotickou fasádou či kostel sv. Františka.

Doprava

Autobusem

K přepravě jsou využíváni zkušení dopravci (celý bus při minimálním počtu 35 osob). Při malém počtu osob využíváme spolupracujících CK.

Autobusy vyjíždějí vždy v pátek ve 15 hodin z Hradce Králové a jedou dle potřeby přes hraniční přechody Dolní Dvořiště, Rozvadov či Hatě na Moravě. Vzdálenost do kempu je cca 1300 km, příjezd plánován na dopolední hodiny v sobotu. Vždy jedou dva řidiči, po 4 hodinách jsou přestávky na WC a občerstvení. WC, klima, video v busech jsou samozřejmostí. Je možné zakoupit kávu, čaj, nealko apod. za české koruny přímo u řidiče.

Po příjezdu do kempu cestující opustí svá místa a vyloží zavazadla. Zpět do ČR se odjíždí v sobotu po poviné bezpečnostní přestávce. Příjezd do ČR je v neděli v dopoledních hodinách. Skupiny běžně dopravujeme z místa, které si určí jejich vedoucí.

Cena dopravy

cena dopravy autobusem pro jednu osobu činí 2600,- Kčděti do 2 let mají dopravu zdarmadětem do 6-ti let věku je poskytována sleva 500,- Kč.

Při vlastní dopravě se k ceně ubytování připočítává parkovné za osobní automobil, které činí 500 Kč týdně.

Vlakem

- přes Rakousko do Vídně, pak směr na Bolognu, Anconu, konečná stanice Fermo - Porto San Giorgio. Vzdálenost z cílové stanice do místa ubytování v Porto San Giorgio cca 4 km. Lze využít městské hromadné dopravy nebo taxi po dohodě Vás do kempů dopravíme vlastním minibusem

Autem

- přes Rakousko na Tarvisio, Udine, Venezia (Benátky), Ravennu, Rimini, Ancona, sjezd z dálnice A14 - Fermo - Porto San Giorgio. Hned za platidly na kruhovém objezdu odbočit doprava směr Pescara a hned po cca. 50 metrech za vlevo stojícím kostelem odbočíte doleva a po cca 500 metrech první odbočka opět doleva pod podjezd pod železniční tratí, kde jsou již ukazatele na kemp Spinnaker. Odbočíte první vpravo a po 50 metrech jste před branou kempu. Celková vzdálenost místa vašeho ubytování od dálnice je pouhých 1000 m.

- přes Plzeň, Rozvadov,Mnichov,Insbruk,Brenner Bolzano,Verona,Modena,Bologna,Rimini a dále po stejné trase jako v předcházejícím případě.
Dálniční poplatky v Itálii činí cca 40 euro za jednu cestu a osobní automobil. Je nutné zaplatit 10 denní dálniční známku do Rakouska / možno již v ČR / po případě poplatek 8,- euro za průjezd Brennerským průsmykem

Letecky

Možnost různými lety přes Miláno, Řím, Rimini, do Ancony / letiště Falconara / cca 60 km od kempu.

Lodní

Přístav Ancona patří k největším na Jadranu, lodní trasy z Benátek Splitu Zadaru či Dubrovníku lze pohodlně využít stejně jako jachtaři využívají přístavu pro osobní lodní dopravu v Porto San Giorgiu.

Kontaktní formulář