Čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker
Itálie
čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker

Bungalovy Itálie

Ubytování v kempu Spinnaker

CK Sana poskytuje ubytování v šestimístných bungalovech přímo v areálu čtyřhvězdičkového kempu. Bungalovy jsou ve třech kategoriích: A – B – ELITE.

 • V bungalovech je zdarma přístup k internetu a také sledování českých, slovenských i mezinárodních televizních programů na LCD televizorech.
 • Bungalovy jsou situačně položeny tři minuty od moře.
 • Pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře. Všechny bungalovy jsou vybaveny kompletním zázemím včetně vařiče a ledničky.
  Bungalov A Bungalov B Bungalov Elite
umyvadlo ANO ANO ANO
WC ANO NE ANO
sprcha ANO NE ANO
kuchyňský kout ANO ANO ANO
klimatizace NE NE ANO
internet ANO ANO ANO
TV s českými programy ANO ANO ANO
vařič ANO ANO ANO
lednička ANO ANO ANO

Bungalov A

šestimístný bungalov s kompletním zázemím včetně sociálního zařízení (umyvadlo, sprcha, WC). (více fotek naleznete na stránce Foto a video)

Kategorie B

šestimístný bungalov s kompletním vybavením bez sociálního zázemí (k dispozici bezplatné sociální zařízení kempu v bezprostřední blízkosti bungalovu). (více fotek naleznete na stránce Foto a video)

Kategorie Elite

šestimístný bungalov s kompletním zázemím včetně sociálního zařízení a klimatizace. (více fotek naleznete na stránce Foto a video)

Nástup na ubytování:

 • začátek - sobota 14.00h
 • konec - sobota 9.00h

Kauce:

vratná kauce 30 euro za řádně uklizený a nepoškozený bungalov (platí se na místě)

Parkování:

Vašeho vozidla je za poplatek 500 Kč / týden zajištěno v těsné blízkosti bungalovu.

Kemp

Ck Sana již od roku 1990 nabízí ve spojení se čtyřhvězdičkovým kempem prožití jak aktivní, tak i relaxační dovolené pro jednotlivce, celé rodiny i kolektivy. Staňte se i Vy součástí úžasné italské atmosféry, která na Vás dýchne na každém kroku Palmové riviéry.

Čtyřhvězdičkový kemp se nachází přímo na pláži Jaderského moře.  Má největší možné ohodnocení kvality poskytovaných služeb v oblasti cestovního ruchu. Kemp s kompletním zázemím včetně venkovního sladkovodního bazénu (otevírá 1.6. a zavírá 31.8. v závislosti na počasí se může datum otevření a uzavření bazénu změnit) a tobogánu nabízí úžasný relax doplněný atmosférou šumícího průzračného moře. V blízkosti  se nachází železniční trať, která vede po celém pobřeží Itálie.

K dispozici Vám je

 • fotbalové hřiště
 • tenisové kurty
 • beach volejbal kurt
 • minigolf.

Každý den se o Vás starají profesionální trenéři

 • jógy
 • aerobiku
 • vodního aerobiku
 • strečinku.

Vaše děti se během pobytu vyskotačí v připravených dětských programech (začínají 1.6. a končí 31.8. v závislosti na počasí se může datum zahájení a zavírání animančních programů změnit) pod dohledem zkušených italských animátorů.

Večer jsou pro Vás připraveny kulturní akce v pravém italském stylu. Součástí kempu je klasická italská restaurace, která nabízí skvělé mořské speciality a kvalitní italské víno z nedalekých prosluněných vinic.

Kemp je připraven i na návštěvu Vašich psích mazlíčků, které si můžete vzít s sebou a to bez jakéhokoliv poplatku!!!!  Samostatný prostor na venčení je samozřejmostí, pouze pláž pro pejsky je za poplatek.

Palmová riviéra patří mezi nejoblíbenější destinace na italském jaderském pobřežíČisté azurové moře, dobře dostupné oblázkové a písčité pláže, všudypřítomné oleandry a palmy, kterých zde najdete téměř 8 tisíc. Stejně tak jako celá Itálie, je i tato oblast poseta vinohrady a olivovými háji. Víno z místních vinohradů je možno zakoupit za zajímavé ceny i přímo v kempu Spinnaker.

Městečko Porto San Giorgio je malebné místo na břehu Jaderského moře. Je vyhlášené svými typickými křivolakými uličkami s obchůdky a restauracemi. Idylická procházka malebnými ulicemi nebo podél pulzujícího přístaviště, korunovaná skvělým gurmánským zážitkem, je tak na dosah.

Mezi našimi klienty jsou také velmi oblíbené a vyhledávané pravidelné trhy. Nabídka zboží je opravdu široká a návštěva zde je příjemným zpestřením pobytu.

V historii tvořilo Porto San Giorgio samostatný přístav pro město Fermo. Samotné Fermo, vzdálené pouze 9 km od kempu a dostupné i veřejnou dopravou, je zajímavým místem protkaným historickými památkami i moderní současností.

Za zmínku jistě stojí katedrála s mramorovou gotickou fasádou či kostel sv. Františka.

Kontaktní formulář