Čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker
Itálie
čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker

Doprava

Autobusem

K přepravě jsou využíváni zkušení dopravci (celý bus při minimálním počtu 35 osob). Při malém počtu osob využíváme spolupracujících CK.

Autobusy vyjíždějí vždy v pátek ve 15 hodin z Hradce Králové a jedou dle potřeby přes hraniční přechody Dolní Dvořiště, Rozvadov či Hatě na Moravě. Vzdálenost do kempu je cca 1300 km, příjezd plánován na dopolední hodiny v sobotu. Vždy jedou dva řidiči, po 4 hodinách jsou přestávky na WC a občerstvení. WC, klima, video v busech jsou samozřejmostí. Je možné zakoupit kávu, čaj, nealko apod. za české koruny přímo u řidiče.

Po příjezdu do kempu cestující opustí svá místa a vyloží zavazadla. Zpět do ČR se odjíždí v sobotu po poviné bezpečnostní přestávce. Příjezd do ČR je v neděli v dopoledních hodinách. Skupiny běžně dopravujeme z místa, které si určí jejich vedoucí.

Cena dopravy

  • cena dopravy autobusem pro jednu osobu činí 2600,- Kč
  • děti do 2 let mají dopravu zdarma
  • dětem do 6-ti let věku je poskytována sleva 500,- Kč.

Při vlastní dopravě se k ceně ubytování připočítává parkovné za osobní automobil, které činí 500 Kč týdně.

Vlakem

- přes Rakousko do Vídně, pak směr na Bolognu, Anconu, konečná stanice Fermo - Porto San Giorgio. Vzdálenost z cílové stanice do místa ubytování v Porto San Giorgio cca 4 km. Lze využít městské hromadné dopravy nebo taxi po dohodě Vás do kempů dopravíme vlastním minibusem

Autem

- přes Rakousko na Tarvisio, Udine, Venezia (Benátky), Ravennu, Rimini, Ancona, sjezd z dálnice A14 - Fermo - Porto San Giorgio. Hned za platidly na kruhovém objezdu odbočit doprava směr Pescara a hned po cca. 50 metrech za vlevo stojícím kostelem odbočíte doleva a po cca 500 metrech první odbočka opět doleva pod podjezd pod železniční tratí, kde jsou již ukazatele na kemp Spinnaker. Odbočíte první vpravo a po 50 metrech jste před branou kempu. Celková vzdálenost místa vašeho ubytování od dálnice je pouhých 1000 m.

- přes Plzeň, Rozvadov, Mnichov, Insbruk, Brenner Bolzano, Verona, Modena, Bologna, Rimini a dále po stejné trase jako v předcházejícím případě.
Dálniční poplatky v Itálii činí cca 40 euro za jednu cestu a osobní automobil. Je nutné zaplatit 10 denní dálniční známku do Rakouska / možno již v ČR / po případě poplatek 8,- euro za průjezd Brennerským průsmykem

Letecky

Možnost různými lety přes Miláno, Řím, Rimini, do Ancony / letiště Falconara / cca 60 km od kempu.

Lodní

Přístav Ancona patří k největším na Jadranu, lodní trasy z Benátek Splitu Zadaru či Dubrovníku lze pohodlně využít stejně jako jachtaři využívají přístavu pro osobní lodní dopravu v Porto San Giorgiu.

Kontaktní formulář