Čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker
Itálie
čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker

Novinky - aktuálně

12. 1. 2019

Kariéra v CK Sana

Hledáme italsky hovořící delegátku / delegáta a kuchaře do kempu v Itálii pro letní sezónu 2019. Bližší informace žádejte na e-mailu: info@sana.cz nebo telefonu: 733 508 092.

11. 12. 2018

Druhý zářijový termín pro velký zájem opět v nabídce

Milujete klidnou dovolenou, když se neprodíráte davy turistů, moře a pláž má méně návštěvníků, když počací je přívětivé, ale nedosahuje už tak často tropických hodnot? Právě pro Vás jsme pro velký zájem vrátili zpět do nabídky oblíbený termín 2/9 od 7. do 14. září 2019! Nezapomeňte si jej včas rezervovat, do Vánoc navíc můžete využít slevu za včasný nákup.

30. 11. 2018

Vánoční dárkové poukazy

V Itálii se rozhodně nenosí přehnaná výdoba ani žádný předvánoční shon a zbytečné stresy s předvánoční přípravou, úklidem nebo pečením. Vánoce jsou pro Italy svátky, kdy mají možnost sejít se s rodinou a pobavit s přáteli. V Itálii na Vánoce ožívá pověst o hodné čarodějnici Befaně, která se dozvěděla o narození Ježíška pozdě a tak mu nestihla své dary předat. Od té doby se nepřestala o nalezení Ježíška snažit, proto rozdává dárky v době Ježíškových narozenin všem hodným lidem. Věříme, že Vaši blízcí celý rok nezlobili, proto pro ně máme připravený VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ. Nezpomeňte, že při jeho objednávání můžete až do Vánoc využít slevy na zájezd za včasný nákup ;)

13. 11. 2018

Slevy na zájezdy

Máme pro Vás připravené termíny pro léto 2019 ️a také nové slevy! Lze je vzájemně kombinovat, takže pospěšte, neboť sleva "zájezd v prvním momentu" platí pouze do letošních Vánoc...

7. 8. 2018

Pobyt u moře pomáhá s dýcháním i od stresu

"Adrianek (2), který se po komplikovaném porodu potýká se zdravotními obtížemi, odjel díky pomoci Blesk Zpráv do slunné Itálie. Pobyt mu měl pomoci v zotavování. To se do velké míry podařilo. Jak vše probíhalo zaznamenala z místa redaktorka Blesk Zpráv. Pobyt poskytla cestovní kancelář z Hradce Králové Sana."

12. 6. 2018

Levná dovolená v Itálii - Palmová riviéra

Cestovní kancelář Sana je tu pro vás již od roku 1990. Naší nabídkou je levná dovolená v Itálii, kterou si naplno užijete.

Kontaktní formulář