Čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker
Itálie
čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker

Novinka letošního roku - Zájezd na ostrov Ischia.

4. 5. 2019

Vyzkoušejte novinku letošního roku! "Zelený ostrov" Ischia, lázně Středomoří...

Je jedním z nejkrásnějších a nejslavnějších ostrovů ve Středomoří. Někdy se též nazývá "zeleným ostrovem" pro jeho bujnou vegetaci, anebo též "lázněmi Středomoří", neboť nabízí dokonalou relaxaci v termálních parcích, bazénech a teplých pramenech...

Hotel se nachází v krásné a klidné zóně u městečka Panza v obci Forio, v klidu zeleni vlastní bohaté zahrady plné olivovníků, pinií a palem, z hotelové zahrady se dají obdivovat i krásné západy slunce. Hotel se nachází jen pár minut autobusem od písečné pláže Citara a Poseidonových zahrad, nedaleko od zálivu Sorgeto s teplými termálními prameny a od Sant´Angela. Sant´Angelo je nádherné přímořské městeko, kde je příjemné procházet se mezi charakteristickými obchůdky a vychutnat si jedinečnou atmosféru, navštívit termální park Tropical a využít písečných pláží. Vzdálenost od písečných pláží Citara, Cava dell´Isola a Poseidonovy zahrady cca. 2,6 km, od termálního zálivu Sorgeto 1,1km, od centra městečka Panza cca. 150 m.

Pokoje: 1,2,3,4 - lůžkové, vybavené typicky středomořským stylem, s klimatizací (za příplatek), vlastním příslušenstvím, telefonem, fénem a balkónem nebo terasou.

Stravování: snídaně formou buffetu,večeře servírovaná, výběr z několika menu.

Služby: privátní parkoviště, wi-fi zdarma ve společných prostorách, zvířata akceptována, úschovna zdarma v recepci, společenská hala, 2 termální bazény z nichž jeden venkovní a jeden vnitřní. Venkovní termální bazén je obklopen prostornou vybavenou terasou kolem bazénu. Vnitřní termální bazén se nachází v tropické zahradě, má 4 hydromasážní trysky, turecká lázeň a umožňuje příjemnou léčivou a relaxační koupel i v tom nejhorším počasí. Oba bazény mají kontrolovanou teplotu termální vody, která se pohybuje od 26°C do 36°C.

Kontaktní formulář